Rolety do okien – co posiadają w swojej ofercie sklepy?

Posted on 09/10/2021 7:43am

Pragnąc ochronić wnętrze posiadanego mieszkania przed wzrokiem natarczywych sąsiadów lub przechodniów, zamieszczamy w oknach zasłony, montujemy w nich żaluzje lub rolety. Stosunkowo niedawno w sprzedaży pojawiły się fotorolety. To znakomita alternatywa dla klasycznych żaluzji i rolet. Doskonałą ozdobą każdego pomieszczenia mogą stać się rolety drukowane. Rolety drukowane są nowatorskim rodzajem rolet , które wykonane są z materiału. Obraz, który zostaje nadrukowany na rolecie zasłoni brzydki widok za naszym oknem, ale też ochroni wnętrze przed wścibskim wzrokiem przechodniów bądź sąsiadów.

rolety okienne
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Firmy zajmujące się ich wykonaniem mogą na zamówionej rolecie umieścić wybrane zdjęcie. Swoim klientom proponują one szeroki wybór fotografii. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby firma wykonała roletę na której umieszczono wybrane przez nas zdjęcie z naszej własnej kolekcji. Możemy więc zdecydować się na kupno rolety drukowanej, na której umieszczone zostanie zdjęcie naszego ukochanego psa, miejsca, w którym najczęściej spędzamy wakacje czy osoby najbliższej naszemu sercu.Rolety drukowane mogą być montowane na różnych rodzajach okien - Fivaro. Mogą być stosowane również w przypadku okien, które składają się z kilku części, a więc do okien dwu- lub trzyskrzydłowych. Można je zamontować również w oknach balkonowych. Ten nowatorski rodzaj rolet produkuje się z materiałów, które przepuszczają światło, ale również z materiałów , które zapewniają zaciemnienie. Gama kolorystyczna rolet tego rodzaju jest naprawdę szeroka. Możliwość zamówienia rolet z dowolnie wybranym zdjęciem sprawia, że mogą one stać się ozdobą każdego pomieszczenia. Będą doskonałe w salonie, pokoju dzieci, w sypialni. Jak inne rodzaje rolet, także te drukowane można montować bezpośrednio na skrzydle wybranego okna.

Po przeczytaniu tego wpisu, polecam eissound odmienne informacje na przedstawiany temat, które okażą się podobnie wciągające.


Mogą zostać umieszczone także na ścianie. Firmy zajmujące się ich produkowaniem oferują klientom możliwość zrobienia rolet doskonale dostosowanych do wymiaru okien. Firmy , które zajmują się ich wykonywaniem bardzo szybko znajdziemy, wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „rolety drukowane”. Znalezienie rozsądnej oferty zajmie tylko kilka minut. O wiele dłużej będziemy wybierać zdjęcie, które chcemy aby znalazło się na rolecie. To naprawdę rewelacyjny sposób na oryginalny wystrój okna.

Tags: wnętrze, rolety, fotorolety