Aranżacja sypialni - zmień swoją sypialnię i zachwyć przyjaciół.

Posted on 05/07/2018 10:10am

Dziś opiszę wam mój pomysł na niewielką sypialnię. Niewielkie wnętrze urządziłam w kolorze miętowym. Mój pokój sypialny jest bardzo niewielki. Przez to znajdziemy w nim jedynie dwuosobowe łóżko i dwie niewielkie szafeczki nocne. W momencie urządzania wnętrz nie dysponowałam już zbyt wielkim budżetem – wszystkie pieniądze wydałam praktycznie na wykończenie kuchni oraz łazienki, oraz zakup właściwego materaca do spania.

Sypialnia w klasycznym stylu
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Długi czas był on położony bezpośrednio na podłodze. Ostatnio jednak znalazłam troszkę zaskórniaków, które wydałam na 2 niewielkie szafki nocne a także… palety z drewna! Pewnie myślicie, że zwariowałam - zaaranżuj swoją sypialnię. Otóż nie! Palety zaimpregnowałam, przemalowałam na kolor miętowej zieleni, postawiłam jedną na drugiej…

Później pozostało mi położyć nań materac i w ten sposób powstało nasze łóże! Szafeczki powinny być w kolorze białym, a na łóżku znajduje się kapa w kolorze miętowym. Którąś ze ścian pomalowałam w tym samym odcieniu. Miętowa sypialnia - czytaj więcej - zawsze była moim skrytym marzeniem w zasadzie od kiedy tylko pamiętam. Okna - pokaż szczegóły - przysłaniam roletą w tym odcieniu zieleni. Wszystko dopełnia delikatna, biała woalowa firana odwiedź ten portal www.alena-firany.pl/ w wolnej chwili.


Pokoik tak naprawdę nie jest wielki – powstał w wyniku zabudowania holu w mieszkaniu w przedwojennej kamienicy. Takie budownictwo ma jedną zaletę – spory, głęboki parapet!

Ułożyłam na nim sporą, mięciutką poduchę, a także kilka skrzyneczek na drobne rzeczy. Wszystkie utrzymane kolorystycznie w miętowym stylu, z żółtymi dodatkami. Uwielbiam na nim przysiąść jak się robi ciemno, patrzę wtedy przechodniów idących po ulicy. Na jednej ze ścian przymocowałam mocne, duże haki – zimą, wieszam na nich swój rower. Nie musicie pytać w jakim jest kolorze… ;-) Miętowo mi! Haha!

Tags: łazienka, kamienica, materac, parapet, poduszkę